Zákaznická podpora:info@bydlimekrasne.cz

Čtení o krásném bydlení

Přehoz přes postel je skvělý pomocník pro úklid i dekoraci

Milujete voňavou a svěží postel? Chcete, aby povlečení večer vypadalo stejně jako ráno? Není to vždycky snadné, zvlášť, pokud stejný názor nemá váš partner, který postel používá jako pohovku a neváhá si do ní přes den skočit v obleku s notebookem v ruce.  Také děti jsou často přeborníci ve skákání do postele v denním oblečení, takže i když si peřiny ráno krásně ustelete a urovnáte, večer často uleháte do postele, která se podobá spíš bitevnímu poli. Připravili jsme pro vás proto kolekci kvalitních a krásných přehozů, se kterými bude vaše ložnice celý den krásně uklizená a povlečení bude chráněné nejen před ušpiněním, ale i před prachem. Přehoz navíc dodá vaší posteli harmonický vzhled a ložnici nádech luxusu a elegance.

 

Jak vybrat správný přehoz na postel?

  • vyberte vhodný rozměr tak, aby přehoz volně splýval po okrajích postele, ale neležel na zemi
  • vybírejte potahy, které je možné prát, abyste s ním nemuseli chodit do čistírny
  • dobře promyslete, jaký vzor navodí v ložnici atmosféru, kterou si přejete; pokud máte v ložnici hodně barev a vzorů, volte raději jednobarevný přehoz s decentním vzorem nebo bez vzoru; pokud se vám naopak zdá, že ložnice je nevýrazná a potřebuje jasný akcent, zvolte výrazný vzor nebo barvu
  • nezapomeňte, že postel zaujímá ve většině ložnic podstatnou část prostoru a přehoz tak bude v místnosti velmi dominantní, výběr vzoru a barvy proto nepodceňujte

 

Něco navíc

  • svoji postel doladíte k dokonalosti, pokud vyberete přehoz, který je dodáván v sadě s povlaky na dekorační polštářky
  • dvojí užitek budete mít z přehozů, které jsou oboustranné – vzory tak můžete střídat podle nálady
  • pokud zvolíte materiál, který není příliš těžký, můžete přehoz používat také jako deku a navíc nezabere při ukladnění mnoho místa

 

Nejčastější rozměry přehozů

  • na jednolůžko: 140x220 cm
  • na dvojlůžko:   240x260 cm

 

V našem e-shopu www.bydlimekrasne.cz najdete přehozy osvědčených českých dodavatelů vyrobené z kvalitních materiálů v široké škále barev a vzorů.

 

 

 

 

Tak teda tikají, nebo netikají?

Věděli jste, že tikací hodiny nemusíte vůbec slyšet? Tichý, pravidelný tikot, ručičky klidně a neúnavně obíhající kruh v rytmu času, harmonický pocit domova ... co když vás ale tikání budí ze spaní, ruší při rozjímání nebo při čtení knihy? Pokud tikání není něco, co vyhledáváte, můžete vybírat z hodin s tikacím strojkem, ale s tikáním, které není slyšet! Takové jsou například ručně vyráběné dřevěné hodiny VCT1062.

 

Nástěnné hodiny

Nástěnné hodiny jsou krásným bytovým doplňkem, který spoludotváří interiér. Vybírejte proto pečlivě, ať je vaše bydlení ještě krásnější. Všechny nabízené hodiny značek LAVVU a VLAHA jsou české výroby, ve špičkové kvalitě. Dřevěné, kovové, plastové i skleněné, se slyšitelným tikotem i zcela tiché, analogové i digitální, jednoduše elegantní i sebevědomě extravagantní. Svůj domov si tak můžete vyladit přesně podle vlastních představ.

 

Pokud jste i přes rozmach mobilů nabitých všemi možnými informacemi včetně času stále fandou náramkových hodinek, nemůžete si u nás nevybrat.

 

Pánské hodinky

Sportovně založení pánové jistě ocení například výjimečně odolné hodinky LAVVU DYKKER z hypoalergenní nerezové oceli, s nadstandardní vodotěsností a nepoškrabatelným safírovým sklíčkem. Pohodáři zase uvítají extrémně lehké a odolné titanové hodinky LAVVU TITANIUM LYNGDAL s minerálním tvrzeným sklíčkem a pružným řemínkem, který se nemusí rozepínat nebo LAVVU GÖTTENBERG vyrobené z ušlechtilé nerezové oceli, s ukazatelem času a s výjimečně pohodlným koženým řemínkem z luxusní španělské kůže Top Grain.

 

Dámské hodinky

Dámy budou nadšené nejen ze široké škály elegantních hodinek MINET PRAGUE s vyměnitelným řemínkem z hypoalergenní nerezové oceli, které zdobí krásný český křišťál pod sklíčkem, ale i z ostatních modelů v nejrůznějších provedeních.

 

Dětské hodinky

U hodinek pro děti je kladen důraz především na hravost, pestrost a bezpečnost. To všechno splňují svítící dětské sportovní hodinky CLOCKODILE SPORT s pouzdrem z bezniklové legované oceli a řemínky ze sportovního silikonu i třpitivé dětské hodinky CLOCKODILE z bezniklové legované oceli s vodotěsností 50 m a řemínkem z příjemné syntetické kůže.

 

A něco navíc! Při výrobě hodin a hodinek z naší nabídky se striktně dbá na design v souladu s přírodou, upřednostňováním těchto parametrů:

-  obaly z recyklovaného papíru

- kůže jako vedlejší produkt

- lokální zdroje

- minimalizace emisí

 

Bydlíme krásně - žijeme krásně!