Zákaznická podpora:info@bydlimekrasne.cz

Podzim si žádá teplo domova

Chladná rána a večery jsou předzvěstí toho, že se podzim nezadržitelně blíží. A s podzimem přichází čas teplého oblečení a těšení se do tepla, ideálně do tepla domova, který je útulný a navodí vám jen příjemné pocity. A jak docílit toho, abychom se doma cítili dobře? Stačí se zaměřit na drobné detaily a rázem bude váš domov oázou pohody.

Pořádně se zachumlat!

Útulný domov si představuje každý trochu jinak, ale všichni se cítíme dobře, když se můžeme pořádně zachumlat a odpočívat. Někdo dá přednost klasické dece, která může být vyrobená ze 100% vlny nebo syntetické směsi. Ale pokud vám třeba trochu vadí, že v klasické dece vám „fouká“ na ramena a paže, může být pro vás skvělým pomocníkem televizní pytel. Televizní pytel má vepředu zip, zespodu jde zapnout pomocí patentů. Navíc si zapnutím patentů vytvoříte v horní části rukávy a taky si můžete připnutím vytvořit i límec. A když zip a druky rozepnete, vznikne vám z televizního pytle přikrývka. Také si můžete vybrat, zda je pro vás vhodnější materiál tenčí nebo silnější, závisí na tom, jak velký jste zimomřivec 😊 A pokud vám bývá zima především od nohou, jistě vás potěší teplé pantofle.

60692-1_60692-korall-televizni-pytel-150x180-cm-hnedy-hrejivy-s-rukavy-a-limcem-400g-m2

Závěsy také zahřejí

Záclony a závěsy útulnosti domova bezesporu přispějí ve velké míře. Nejen, že mohou plnit estetickou funkci, na výběr je nepřeberné množství vzorů a materiálů. Závěsy můžete také vybírat podle funkčnosti – aby zabránily pohledům sousedů do vašeho domova, nebo podle stupně zatemnění, mohou také sloužit jako tepelná izolace. Na podzim a v zimě je tepelná izolace domácnosti velice důležitá, dobrým doplňkem ke kvalitním závěsům jsou například těsnící válce, které můžete dát buď na parapet, pokud vám uniká teplo kolem oken, nebo ho také můžete položit na zem ke dveřím v případě, že vám teplo uniká okolo dveří. Navíc, když si sladíte dekor závěsů, těsnících válců a dek či televizního pytle, máte rázem základ harmonického a útulného interiéru.

89912-1_89912-forbyt-hotovy-zaves-s-krouzky-suedine-modry-140-x-240-cm

Ladění interiéru

Chtěli byste si sladit interiér, ale nevíte úplně jak na to? Láká vás si sladit dekor závěsů s polštářky, podsedáky na židle a dalšími drobnostmi v domácnosti, ale nemůžete sehnat ty správné rozměry? Nevadí, můžete si nechat vše ušít na míru – stačí si vybrat z nabídky látek, napsat rozměry, objednat a do dvou týdnů máte vše doma!

95039_hobby-gb03c7ad63-1920-zdarma-pro-komercni-vyuziti-z-pixabay-com

Drobnosti dokážou zázraky

Pokud se nechcete pouštět do velkých změn, ale přesto byste si chtěli domov trochu zútulnit, můžete si domov provonět pomocí vonné svíčky nebo aromalampy. A pokud máte rádi vůni jablek, která je typická pro období podzimu a zimy, mohla by vás zaujmout aromalampa jablečňák – stačí do misky rozkrojit jablko, přidat koření a vodu. Nad čajovou svíčkou se bude uvolňovat příjemná vůně. Také si můžete udělat podzimní aranžmá do vázy nebo si pořídit nové povlaky na polštářky v barvě, která se vám líbí.

227251-1_227251-aromalampa-jablecnak

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv změnu, nejdůležitější je, abyste se doma cítili dobře.

Bydlíme krásně, žijeme krásně!