Zákaznická podpora:info@bydlimekrasne.cz

4. O nás

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste nás navštívil! Bydlimekrasne.cz je ryze český e-shop, ve kterém najdete výrobky pouze od tuzemských dodavatelů. Víme, že i zahraniční výrobky jsou často krásné a kvalitní, naší filozofií je ale podporovat místní firmy, u kterých přesně víme co a z jakých materiálů nakupujeme. Víme, kdo za produkty stojí a v jaké kvalitě je dodává. Našimi dodavateli jsou proto v naprosté většině přímí čeští výrobci, v menší míře pak přímí dovozci.

Jádrem našeho sortimentu je bytový textil, který je nejen funkční, ale i krásný a kvalitní. Najdete u nás kompletní sortiment firem Bellatex, Stanex a Brotex. Vybírat můžete ze stovek vzorů  ložního povlečení, přikrývek, polštářů, koupelnového a kuchyňského textilu, textilu do dětského pokoje a mnoha dalších. Na přání můžeme zajistit i individuální zakázku například pro hotely apod. 

Kromě bytového textilu Vám pro krásné bydlení přinášíme také ucelený sortiment koupelnových  doplňků značky Nimco, které vynikají skvělým designem a příznivými cenami. 

V kategorii "dekorace" nepřehlédněte nádherné hodiny značek LAVVU a VLAHA v různých rozměrech, materiálech i barvách. Najdete zde i spoustu dalších doplňků, ať už dekorace na stěny, dárkové předměty nebo nejrůznější doplňky.

Užijte si nakupování věcí, které Vaše bydlení zkrásní a zpříjemní Vám tak každodenní chvilky strávené v domově, který máte rádi!

Zákaznický tým Bydlimekrasne.cz