Zákaznická podpora:info@bydlimekrasne.cz

1. O nás

Vážení zákazníci,

vítejte v e-shopu Bydlimekrasne.cz!  Jsme ryze český e-shop, ve kterém najdete výrobky od tuzemských dodavatelů. Víme, že i zahraniční výrobky jsou často krásné a kvalitní, naší filozofií je ale podporovat místní firmy, u kterých přesně víme co, a z jakých materiálů nakupujeme. Víme, kdo za produkty stojí a v jaké kvalitě je dodává. Našimi dodavateli jsou proto v naprosté většině přímí čeští výrobci, v menší míře pak přímí dovozci.

Jádrem našeho sortimentu je bytový textil, který je nejen funkční, ale i krásný a kvalitní. Vybírat můžete ze stovek vzorů  ložního povlečenípřikrývekpolštářůkoupelnového a kuchyňského textilu, textilu do dětského pokoje a mnoha dalších. K nevyhledávanějším produktům patří také ucelená nabídka záclon a závěsů. Vybírat můžeze z hotových nebo metrážových, které Vám ušijeme přesně podle vašich potřeb.  

Kromě bytového textilu Vám pro krásné bydlení přinášíme také ucelený sortiment koupelnových doplňků značky Nimco, které vynikají skvělým designem a příznivými cenami. Oblíbenou kategorií jsou pak domácí potřeby, kde najdete hrnce, pánvičky, příbory, tvořítka na led a mnoho dalšího.

V kategorii "dekorace" nepřehlédněte nádherné hodiny značek LAVVU a VLAHA v různých rozměrech, materiálech i barvách. Najdete zde i spoustu dalších doplňků, ať už dekorace na stěny, dárkové předměty nebo nejrůznější drobnosti pro radost i každodenní použití.

A je toho mnohem víc. Sortiment pro vás rozšiřujeme neustále tak, abyste u nás našli všechno, co tvoří váš domov. Užijte si nakupování věcí, které Vaše bydlení zkrásní a zpříjemní Vám tak každodenní chvilky strávené v domově, který máte rádi!

Zákaznický tým Bydlimekrasne.cz