Zákaznická podpora:info@bydlimekrasne.cz

Podtrhněte interiér designovými hodinami

Hodiny jsou všude kolem nás a čas určujeme během dne nesčetněkrát. A i když si hodiny díky mobilnímu telefonu nosíme neustále u sebe, přesto jsou nástěnné hodiny běžnou součástí každé domácnosti. Ne každý také rád vstává za zvuku budíku hrajícího z mobilu a dává přednost klasice. A náramkové hodinky také nemusí být jen praktické, ale dnes jsou už spíše stylovým doplňkem outfitu jak žen, tak mužů.

Nástěnné hodiny podtrhnou interiér

Nástěnné hodiny jsou krásným bytovým doplňkem, který spoludotváří interiér. Nepodceňte proto výběr, protože hodiny mohou celý koncept interiéru podtrhnout nebo se může stát, že budou jeho nelichotivou součástí. U nás najdete hodiny české výroby ve špičkové kvalitě značky LAVVU a VLAHA. Vybírat můžete hodiny dřevěné, skleněné nebo také designové, které se stanou dominantou interiéru. Pokud hledáte něco méně tradičního, mohly by vás zaujmout hodiny nalepovací, které si nalepíte přímo na zeď a můžete si tak design hodin dotvořit podle svých představ. Hodit se mohou hodiny pro děti nebo naopak pro milovníky klasiky hodiny digitální nebo kyvadlové. A pokud je pro vás důležitá udržitelnost, mohla by vás zaujmout kolekce ekologických hodin, které jsou vyrobené z recyklovaného dřeva. Prostě si můžete vyladit domov přesně podle svých představ!

95756-2_95756-lavvu-luxusni-drevene-hodiny-art-deco-se-zlatymi-detaily

I tikání může být neslyšné

Věděli jste, že tikací hodiny nemusíte vůbec slyšet? Tichý, pravidelný tikot, ručičky klidně a neúnavně obíhající kruh v rytmu času, harmonický pocit domova ... co když vás ale tikání budí ze spaní, ruší při rozjímání nebo při čtení knihy? Pokud tikání není něco, co vyhledáváte, můžete vybírat z hodin s tikacím strojkem, ale s tikáním, které není slyšet! Takové jsou například ručně vyráběné dřevěné hodiny značky VLAHA.

33728_7734-large

Spolehlivý budík

Pokud patříte do skupiny těch, kteří si ranní vstávání nedokážou představit bez budíku, a neradi se spoléháte na mobilní telefon, případně ho nechcete mít v ložnici, jistě vás zaujme široká nabídka klasických budíků. Budík může být analogový nebo digitální, řízený radiovým signálem, tikající nebo zcela tichý – ať už máte jakoukoliv preferenci, určitě si vyberete. A pokud máte rádi něco úplně speciálního, mohl by vás zaujmout digitální projekční budík řízený rádiovým signálem, který promítá čas na strop, takže v noci stačí jen otevřít oči a víte kolik je hodin.

28538-4_digitalni-projekcni-budik-rizeny-radiovym-signalem-lavvu-projection-lar0030

Ozdobte si zápěstí

Náramkové hodinky nemusí nutně splňovat jen funkci praktickou, dnes jsou častěji módním doplňkem – a to platí jak pro ženy, tak pro muže. Dámy mohou vybírat hodinky dle barvy řemínku nebo dle tvaru ciferníku. Pokud hledáte něco speciálního, zaujmout by vás mohly elegantní hodinky MINET PRAGUE, které zdobí krásný český křišťál pod sklíčkem. Pánské hodinky lze vybírat nejen podle barvy, ale také podle typu řemínku – kožený nebo ocelový. A pokud hledáte dárek pro malého školáka, mohly by vás zaujmout dětské hodinky, které jsou nejen kvalitní české výroby, ale mají také roztomilé barvy, které se dětem budou líbit.

36971-4_36971-zlate-damske-hodinky-minet-prague-gold-flower

Bydlíme krásně – žijeme krásně!