Zákaznická podpora:info@bydlimekrasne.cz

Vylaďte si kuchyni a jídelnu

Sladěný interiér je snem mnohých z nás, ale ne každý má k vkusnému zařizování vlohy. Samozřejmě můžete oslovit profesionály, kteří vám odborně poradí, ale můžete to zvládnout také sami, a to díky vyladěným kuchyňským kolekcím. Stačí si vybrat styl, který se vám líbí, koupit pár základních kousků a můžete postupně začít ladit svůj domov. Díky velkému množství doplňků můžete postupně měnit staré doplňky domácnosti za nové, ve vámi zvoleném stylu, a během krátké doby se můžete začít těšit z krásně sladěného interiéru.

Černobílá klasika

Jestli nejste úplně odvážní nebo dáváte přednost nenápadnějším doplňkům, vsaďte na klasiku, která nikdy nezklame. Kombinace elegantního bílého porcelánu a bambusového dřeva nadchne snad každého a zapadne jak do klasického interiéru, tak do interiéru s modernějšími prvky. V této kolekci najdete různé misky na servírování dobrot, které se hodí nejen pro návštěvy, ale také na slavnostnější pohoštění, třeba o vánočních svátcích. Kromě dochucovací soupravy, máslenky či chlebovky si můžete kuchyni dovybavit sladěnými dózami na suché potraviny. Dózy můžete navíc popsat vkusnými samolepkami na dózy či kořenky, které dobře drží a hezky doladí spižírnu či kuchyňskou linku.

232558_servirovaci-misky-s-napichovatky-a-tacem-whiteline

Aktuálním trendem v kuchyních je černá barva v kombinaci se dřevem, a právě tuto kombinaci můžete zvolit pro ladění svého interiéru. Černý mlýnek na sůl a pepř, černý servírovací stojan společně s černými příbory budou nepřehlédnutelnou dominantou jídelního stolu. Kuchyni si můžete dovybavit sladěnými dózami na suché potraviny nebo jen stávající popsat vkusnými černými samolepkami na dózy a kořenky. A když v černé najdete zalíbení, můžete si zařizovat v podobném stylu i koupelnu pomocí například dávkovače na mýdlo či soupravy k WC.

224581-1_224581-jidelni-pribory-black-luxure-24-dilu

Dejte šanci barvám

Chcete-li oživit kuchyni a dáváte přednost venkovskému stylu, nebojte se vsadit na barevné kuchyňské kolekce. Modrobílá klasika zapadne jak na chalupu, tak do interiéru laděného do venkovského stylu. Smaltované nádobí na vaření či hrnečky se nemusíte dokonce bát dát i do myčky. K doladění kuchyně můžete volit modrobílé utěrky, zástěru či chňapky.

227572-1_227572-hrnek-modrobila-belly-0-8-l

Pokud upřednostňujete ještě výraznější barvy, nebojte se vsadit na červenou! Jídelní stůl krásně rozzáří hrnky či čajová souprava, která díky červenobílému kontrastu navodí úsměv na tváři a povzbudí chuť jídlu či pití. Můžete si taky pořídit červené hrnce s bílými puntíky, ze kterých je radost vařit.

229426-1_229426-hrnek-s-podsalkem-tecka-0-28-l-2-ks

Obklopte se tím, co máte rádi

Při výběru svého stylu můžete narazit na to, že se vám některé barvy mohou zdát příliš dominantní či neosobní. V tomto případě raději sáhněte po vzorech, které mohou být blíže vašemu srdci. Máte například rádi zvířata? Díky kolekci s motivem psa či kočky vám vždy vykouzlí úsměv na tváři a potěšit to může třeba i vaše nejmenší.

233518_hrnek-s-ponozkami-nekonecna-laska-0-35-l-pes

Pokud máte raději přírodní motivy, může být pro vás správnou volbou kolekce s florálními motivy. Květiny v kombinaci s pastelovými barvami dodají interiéru jemný nádech ženskosti.

227560-1_227560-hrnek-louka-belly-0-8-l

Domov naplněný láskou můžete podtrhnout nádobím a doplňky s motivy srdíček.

221578-1_221578-miska-srdicka-pr-12-cm

A jestli se nemůžete dočkat vánočních svátků, navoďte si vánoční náladu za pomoci kolekce s perníčky, která skoro jako by voněla skořicí.

233107-1_a

Ať už je váš styl jakýkoliv, nejdůležitější je, abyste se doma cítili co nejlépe.

Bydlíme krásně – žijeme krásně!