Zákaznická podpora:info@bydlimekrasne.cz

Užijte si venkovní posezení

Počasí už pomalu začíná přát venkovnímu posezení, takže je na čase začít s přípravami! Ať už máte balkon, terasu, zahrádku nebo si jen rádi zajdete posedět na trávu do parku či lesa, s našimi tipy si posezení venku užijete ještě více.

Pikinik

Aby se pohodlně sedělo

Venkovní nábytek bývá často spíše praktický než pohodlný, což jde ale jednoduše změnit pomocí sedáků na židle nebo polstrů na lehátka. Sedáky na židle můžete použít jak v interiéru, tak v exteriéru, a kromě praktické funkce plní podsedák i funkci estetickou. Díky velkému výběru jednotlivých typů a barev sedáků si může vybrat opravdu každý.

Sedáky

Polstry na lehátko lze použít přímo na lehátko, nicméně díky tlusté vnitřní vrstvě polyuretanu a snímatelnému potahu můžete polstr použít i jako podložku na sezení na trávníku. Polstr se navíc dá jednoduše složit a je opatřen uchem, které usnadňuje jeho přenášení. Vybírat můžete z mnoha různých vzorů.

Polstr

Detaily udělají hodně

Pokud máte chatičku nebo terasu, můžete si vyhrát s laděním doplňků. Záclonky, dekorační polštářky, přehozy na sedací soupravu či křeslo, potahy na židle, sedáky, ubrusy, utěrky, vázy a mnoho dalšího – tím vším můžete prostor zvelebit. Pokud byste v naší nabídce našli záclony či závěsy, které se Vám líbí, ale nevyhovuje Vám rozměr – můžete si u nás objednat službu zakázkového šití, kdy Vám rádi ušijeme závěsy či záclony na míru, dle Vámi zaslaných rozměrů.

201061-1_zaclona-metraz-zakarova-kolora-vitrazka-bila--velikost-110

Venkovní stolování

Jídlo chutná na čerstvém vzduchu vždycky lépe. Ať už jíte rádi na balkoně, terase či radši natáhnete na zem deku a uděláte si piknik, stolování venku může praktické i krásné zároveň.

Piknikové koše jsou sami o sobě stylové, doplňte si ho o plastové poháry na víno a nádobí vhodné na piknik a můžete si užít oběd jako v restauraci. Pokud chcete servírovat něco teplého, hodí se termonádoby, díky kterým si jídlo uchová své kvality po delší dobu.

Nádobí na ven

Oblíbenou českou klasikou se stalo grilování. Zkusili jste ale třeba fondueFondue set je ideální pro posezení s přáteli při klasickém masovém, sýrovém nebo čokoládovém fondue.  Nechte pracovat fantazii a užijte si večer s přáteli a každý si připraví to, na co má chuť.

226165-1_226165-fondue-litina-11-dilu

Nápoje můžete uchovávat na terase v chladu díky chladící nádobě nebo domácím ledem. Pokud servírujete nápoje ve džbánu, můžete obsah chladit pomocí chladících kostek, které nápoj neředí, ale jen chladí. Plastová brčka jsou dnes již minulostí, papírová brčka ovšem úplně praktická nejsou, navíc jsou také spíše jednorázová. Už jste zkoušeli brčka nerezová

Nápoje

Pokud se rozhodnete hostit více lidí, jistě se Vám budou hodit nejrůznější tácy na pochutiny. Zajímavým řešením mohou být servírovací stojany, které jsou efektní a zároveň praktické, protože setří místo na stole. Nepříjemnou součástí venkovního stolování je obtížný hmyz, kterého naše pochutiny lákají svou libou vůní. Chránit je můžete pomocí speciálního krytu na potraviny, který jídlo či pití uchrání před hmyzem nebo domácími zvířaty.

Servírovací stojany

Ať už se rozhodnete stolovat sami nebo s přáteli, základem je dobré jídlo. Dobrou chuť!

Bydlíme krásně, žijeme krásně.