Zákaznická podpora:info@bydlimekrasne.cz

Krásně upravená ložnice díky přehozu přes postel

Kdo by nemiloval voňavou a svěží postel, která přímo zve k odpočinku. Jenže přes den je ložní prádlo vystaveno jak prachu, tak nevítaným návštěvníkům, kterými jsou například děti, které rády skáčou po posteli, domácí mazlíčci nebo partner či partnerka, kteří si rádi lehnou do postele v běžném denním oblečení a další. Aby vaše snahy o udržení pěkně ustlané a urovnané postele nepřišly vniveč, můžete zkusit doplnit svou postel o přehoz přes postel!

Přehoz_2

Dopřejte své posteli harmonický vzhled a ložnici dodejte nádech luxusu a elegance

S moderními přehozy přes postel bude vaše ložnice celý den krásně uklizená a povlečení bude chráněné před prachem a ušpiněním. Krom toho, že je přehoz praktický, je také krásným doplňkem interiéru a můžete ho libovolně kombinovat s dekoračními polštářky – některé přehozy lze zakoupit v sadě s ladícími dekoračními polštářky. Přehozy přes postel se vyrábí jak v rozměru pro jednolůžko, tak dvoulůžko. Pokud máte rádi praktická řešení, zaujmout by vás mohli oboustranné přehozy, ze kterých budete mít dvojí užitek – střídat vzory můžete podle nálady. A pokud zvolíte materiál, který není příliš těžký, můžete přehoz používat také jako deku a také nezabere při uskladnění mnoho místa.

Přehoz_6

Jak vybrat správný přehoz přes postel?

  • vyberte vhodný rozměr tak, aby přehoz volně splýval po okrajích postele, ale neležel na zemi
  • vybírejte potahy, které je možné prát, abyste s ním nemuseli chodit do čistírny
  • dobře promyslete, jaký vzor navodí v ložnici atmosféru, kterou si přejete; pokud máte v ložnici hodně barev a vzorů, volte raději jednobarevný přehoz s decentním vzorem nebo bez vzoru; pokud se vám naopak zdá, že ložnice je nevýrazná a potřebuje jasný akcent, zvolte výrazný vzor nebo barvu
  • nezapomeňte, že postel zaujímá ve většině ložnic podstatnou část prostoru a přehoz tak bude v místnosti velmi dominantní, výběr vzoru a barvy proto nepodceňujte

Přehoz_3

V našem e-shopu najdete přehozy osvědčených českých dodavatelů vyrobené z kvalitních materiálů v široké škále barev a vzorů.

Bydlíme krásně – žijeme krásně.