Zákaznická podpora:info@bydlimekrasne.cz

Balení dárků může být zábava

Dárky jsou neodmyslitelnou součástí Vánoc a to, že jsou zabalené je samozřejmostí. Ale ne každého balení dárků baví. Přinášíme vám několik tipů na to, jak dárky letos zabalit jednoduše, ale efektně.

Balicí papír nabízí variabilitu

Balení do balicího papíru se zdá jako samozřejmost, ale zároveň je to také nejsložitější varianta balení dárků. Nejen, že musíte správně vyměřit vámi vybraný balicí papír, ale také musíte zvolit správnou taktiku balení na základě baleného dárku. Základem úspěchu je do papíru balit dárky pevné a ideálně geometrického tvaru. Výhodou balicího papíru je, že máte na výběr z nesčetného množství vzorů a druhů papíru – záleží na vašich preferencích. Práci si můžete ulehčit použitím lepicí pásky, kterou papír zajistíte na místě a docílíte dokonale zabaleného dárku. Pokud nechcete použít lepicí pásku, balicí papír zajistíte pomocí stužky nebo přírodní jutou.

228796-1_228796-balici-papir-200x70-cm

Krabičky a taštičky jsou sázka na jistotu

Pokud máte před sebou dárky neforemné, měkké nebo jednoduše si na balicí papír netroufnete, jsou pro vás správnou volbu dárkové krabice, krabičkybedýnky, tašky a sáčky. Těmito si práci ulehčíte a zároveň vždy dosáhnete bezchybného výsledku. Jedinou podmínkou je, že musíte správně zvolit velikost – vždy je lepší, aby krabice či tašky byly o trochu větší, než samotný dárek. Máte také na výběr z různých materiálů – tašky a sáčky mohou být z papíru nebo látkové, krabice též papírové nebo také z plastu či dřeva. Při vybírání dárkové krabice nebo bedýnky je dobré myslet na to, že ji může obdarovaný v budoucnu případně využít i k jiným účelům – vybírejte proto spíše podle vkusu obdarovaného.

Krabice

Nezapomeňte na jmenovky

O Vánocích obdarováváme více lidí najednou, takže je důležité poznat, komu který dárek patří. Protože se může stát, že i vy sami po zabalení dárku už nepoznáte čí je čí. 😊 Způsobů rozlišení dárků je spousta. Někdo dává rád klasické jmenovky, jiný dává přednost různobarevným stužkám, kdy je jedna barva přiřazená konkrétnímu obdarovanému. Ti, kteří dávají přednost balení výhradně do papíru, může balit dárky do různých balicích papírů tak, že jeden vzor vždy odpovídá jednomu obdarovanému. Pokud máte doma malé děti, můžete místo jmenovek se jmény polepit dárky fotkami obdarovaných.

125867_a

Nebo to nechte na nás

Nezaujal vás ani jeden ze způsobů balení dárků? Stále si nejste jisti, jestli balení dárků zvládnete? Nevadí! My vám dárky rádi zabalíme! Stačí u vybraného zboží přidat možnost dárkového zabalení a doručíme vám zboží připravené tak, abyste ho mohli dát rovnou pod stromeček.

dárkové balení-fotka

Bydlíme krásně – žijeme krásně!