Zákaznická podpora:info@bydlimekrasne.cz

Dopřejte svým miláčkům pohodlí

Pro svého mazlíčka chce každý chovatel to nejlepší, nezřídka je také plnohodnotným členem domácnosti, kterého je potřeba také trochu rozmazlovat. 😊

Každý potřebuje své místečko

Stejně jako každý člen rodiny, i mazlíček potřebuje svoje zázemí a místečko, kde si bude moct odpočinout. Samozřejmě, že nejlepší je sdílet postel s páníčkem, ale to nemusí vyhovovat všem zúčastněným. 😊 Pro psy můžete vybírat z různých druhů matrací či pelechů, dokonce můžete menším psům pořídit i bavlněnou boudu. Kočkám či menším psím plemenům vyhovuje třeba kukaň. Pokud máte doma drobného hlodavce nebo fretku, můžete pořídit různé druhy domků – klasické ve tvaru oblouku, závěsné, tunely, hamaku nebo textilní kapsu.

286107-1_bouda-orion-modra-bezova-50x60

Oblečení není jen pro páníčky

V zimních měsících nemusí být zima jen nám, majitelům psů. Některá psí plemena uvítají svetr, jiná zas kombinézu, vestu či pláštěnku – záleží na aktuálním počasí. Někteří pejsci uvítají návlek na uši, který je ochrání nejen před sněhem, ale také před vlhkostí či osinami a také chrání psa před zánětem zvukovodu.

288087_navlek-na-usi-sitovina-cerna-s

Usnadněte si cestování

Kočky a menší psí plemena můžete převážet v transportní tašce, která se vyrábí v různých designech. Praktická je taška ze softshellu, ale jestli máte rádi eleganci, tak můžete svému miláčkovi pořídit transportní tašku s kožešinou. Při cestování autem oceníte autopotah, který ochrání interiér automobilu před chlupy, špínou a mechanickým poškozením. Autopotah jednoduše vytvoří na zadní sedačce „vanu“, která má otvory pro připoutání psa bezpečnostními pásy.

286476_transp-taska-textil-elegance-lux-vinova-30cm

Jídlo je základ

Stravování domácích mazlíčků vyžaduje pravidelnost a hladové zvířátko dá svou nelibost najevo velice jasně. Kromě misek na krmení se může hodit i box na uchování zásob granulí, díky kterému nemusíte skladovat krmivo v původních obalech, ale v boxu, který se bude hodit do interiéru. Kromě klasických granulí je dobré mít zásobu dobrůtek pro vaše mazlíčky, taky se hodí při výcviku. A právě při výcviku oceníte pamlskovník, díky kterému můžete mít pamlsky vždy po ruce a jednoduše dostupné.

Pokud chcete potěšit svého mazlíčka skvělou interaktivní hrou, můžete zkusit čmuchací kobereček, který je založen na práci s pachy, cvičí koncentraci a sebeovládání, pomáhá dokonce při zklidnění hyperaktivních psů.

286041_cmuchaci-koberecek-30x30-mix-barev

I psi potřebují hygienické potřeby

Při venčení jistě oceníte speciální zásobníky na pytlíky, které u sebe musí nosit každý majitel pejska. Můžete vybírat buď kapsičku na zip nebo na suchý zip. Majitelé fenek jistě ocení hárací kalhotky, které se díky pružným okrajům a měkké gumě v pase snadno a rychle oblékají, perfektně sedí a fenku neomezují v pohybu. Někdy je vhodnou pomůckou pro starší psy nebo psy se zdravotními problémy inkontinenční pás. Dá se využít také při nekontrolovatelném značkování.

285999-1_kapsa-na-pytliky-zip-vysivka-tlapka-ruzova

Ať už se rozhodnete svoje mazlíčky rozmazlovat jakkoliv, hlavně je nezapomeňte zahrnovat láskou a teplem domova.

Bydlíme krásně – žijeme krásně.