Zákaznická podpora:info@bydlimekrasne.cz

Dopřejte si královský odpočinek

Spánek je nedílnou součástí správné životosprávy - bez kvalitního spánku se naše tělo a mysl prostě neobejdou. Vrzající postel, nevhodná matrace, špatný polštář - všechny tyto faktory mohou negativně ovlivnit náš spánek. A už jste slyšeli o boxspring posteli? Možná vám název nic neříká, nicméně ji můžete znát jak ze zahraničních filmů či luxusních hotelů. Pojďme si boxspring postel představit blíže.

Postel

Boxspring, taktéž známá jako kontinentální postel

Boxspring postel se vyznačuje tím, že je složená ze tří základních vrstev - pružinového boxu, matrace a vrchní matrace, které se říká topper. Pružinový box a spodní matrace tvoří základ postele a tyto dvě pružící vrstvy zajišťují to, že postel reaguje lépe na zatížení a tím zaručuje kvalitní odpočinek a vynikající uvolnění pro celé tělo. Postel je díky své konstrukci velice stabilní, netvoří se mezera mezi dvěma matracemi a je vysoká, tudíž se z postele lépe vstává. Postele mají také důmyslný systém odvětrávání a vyrábí se ve variantě s nebo bez úložného prostoru.

Postel průřez

Postel přímo vám na míru

V naší nabídce máme nově boxspring postele, které jsou vyrobeny přímo v České republice. Každá postel je vyrobená zákazníkovi na míru a tuzemská výroba zaručuje kvalitní servis. Při sestavování vlastní boxspring postele si můžete vybrat:

 • typ postele
  • jednolůžko/dvojlůžko
  • šíře lůžka
  • úložný postel / bez úložného prostoru
 • typ matrace
 • typ roštu
 • typ lehacích ploch
 • výška čela
 • látku na postel (výběr z 200 barevných variant)
 • látku na potažení čela postele (výběr z 200 barevných variant)
 • typ a barvu nohou u postele

Ať už si vyberete jakoukoliv kombinaci, boxspring postel vždy vypadá luxusně a bude dominantou vaší ložnice - bude radost jak v ní spát, tak se na ni podívat :) Elegantním a zároveň funkčním doplňkem, který dovede postel k dokonalosti, je denní deka, kterou si můžete k posteli objednat - denní deka je vyrobena ze stejného materiálu jako postel, takže nemusíte mít obavy, zda jste se trefili do odstínu ladícího k vašemu novému loži. 

Úložný prostor

Spánek jako na obláčku

Kromě kvalitní postele je důležité také vybrat kvalitní ložní prádlo, které je pro ten nejlepší spánek pomyslnou třešničkou na dortu. Výběr přikrývky a polštáře je neméně důležitý a záleží na preferenci každého z nás. Někdo má radši teplejší přikrývku, jiný zase dává přednost tenčí variantě. Výběr polštáře zase záleží na tom, jak nejčastěji spíme - na zádech, na břiše, na boku. Prostěradlo by mělo být z prodyšného materiálu, který je nám příjemný na tělo - někdo dává přednost saténu, jiný zase froté nebo klasické bavlně. V neposlední řadě věnujte pozornost výběru povlečení, resp. materiálu, ze kterého je vyrobený.  Na výběr jsou různé varianty - satén, krep, mikroflanel, hladká bavlna, damašek.

Povlečení

Nebojte se doplňků

Kvalitnímu odpočinku taktéž prospívá, když se cítíme v ložnici příjemně. Ložnici můžeme jednoduše zútulnit pomocí doplňků - závěsy v naší oblíbené barvě, přehoz přes postel, díky kterému bude ložnice vypadat vždy útulně, dekorační polštářky, případně můžete zdi ozdobit samolepícími dekoracemi. 

Dekorace

Ať už se rozhodnete jakkoliv, nejdůležitější je, abyste se ve své ložnici cítili co nejlépe - je to místnost, ve které trávíme nejdelší část dne!

Bydlíme krásně - žijeme krásně!