Zákaznická podpora:info@bydlimekrasne.cz

Všichni milují koupelnové doplňky

Krásná koupelna znamená krásné bydlení. Koupelnové doplňky jako zrcadla, osvětlení, dávkovače mýdla a mýdlenky, držáky a kelímky na zubní kartáčky, dózy a zásobníky, koupelnové poličky a háčky, držáky na toaletní papír a WC kartáče, neslouží jen pro praktické účely, ale důležitou roli hraje i estetická stránka. Pro milovníky designu je možná estetická stránka právě tou nejdůležitější. V dnešní době existuje pestrá nabídka provedení, vzorů, materiálů i povrchů. V oblasti koupelnových doplňků podporujeme české značky, které sází na krásný design a kvalitní provedení. Právě takovou značkou je Nimco, která svým zákazníkům usnadňuje výběr koupelnových doplňků i prostřednictvím ucelených designových řad.

Koupelnová zrcadla

LED zrcadlo

 

Zrcadlo patří do každé koupelny. Kromě své primární funkce při každodenní hygieně pomáhá opticky zvětšit nebo prosvětlit malý prostor. Zrcadlo do koupelny také vybírejte s ohledem na to, kolik osob současně koupelnu používá. Samozřejmě čím větší počet lidí v domácnosti, tím větší zrcadlo. Velmi oblíbená jsou LED zrcadla s vestavěným osvětlením. Působí velmi luxusním dojmem, mohou se stát v koupelně dominantním designovým prvkem. Nebojte se například kombinovat velké kulaté LED zrcadlo se čtvercovým nebo obdélníkovým velkoformátovým obkladem či mozaikou, vytvoříte tak velmi zajímavý a oku lahodící kontrast.  Nepřímé světlo podsvíceného zrcadla působí měkce, s jeho pomocí můžete v koupelně vykouzlit příjemnou intimní atmosféru. Naopak společně s hlavním stropovým osvětlením přináší dostatek světla v každou denní i noční dobu.

Co se týče tvaru zrcadla, Nimco nabízí klasická zrcadla obdélníková a čtvercová, dále zrcadla se zaoblenými či ostrými rohy nebo zrcadla kulatá. Může si vybrat zrcadlo osvícené po celém obvodu, zrcadlo s horním LED svícením, které evokuje sluneční svit. Vyváženě a harmonicky působí zrcadlo osvícené po stranách nebo s horním a dolním svícením. Vybrat si můžete i zrcadlo s dotykovým senzorem či výběrem teploty svítivosti. Taková vymoženost jistě způsobí, že se každé ráno budete na svou ranní hygienu těšit.

 

Kosmetická zrcadla

Velkým pomocníkem jsou v koupelně kosmetická zrcadla, která mají pohyblivé rameno a můžete je libovolně nastavovat a vyklápět podle svých představ. Slouží nejen pro dokonalou péči o pleť, ale mohou pomoci i dětem, která ještě nedosáhnou k velkému zrcadlu. Alternativou k pohyblivým kosmetickým zrcadlům jsou kosmetická zrcátka volně stojící. Pro perfektní nalíčení či pro dokonalé oholení vám poslouží podsvícená kosmetická zrcadla neboli LED zrcadla, u těch nejmodernějších si opět můžete nastavit teplotu svítivosti.

Koupelnové doplňky

Dávkovače mýdla, mýdlenky, držáky na zubní kartáčky, držáky na ručníky, nejrůznější dózy a zásobníky na kosmetické nezbytnosti, držáky na toaletní papír, to vše najdete v naší nabídce, ať už je vaše koupelna v industriálním, skandinávském, venkovském, boho, provence nebo jiném stylu.

Nimco: UNIX

Ucelené řady doplňků do koupelny usnadní výběr každému zákazníkovi. Například oblíbená řada UNIX vás pohladí svými oblými tvary. Je masivní, ale zároveň vzdušná a minimalistická. Kombinuje univerzální barvu chromu s nevtíravou bílou keramikou a čirým nebo matným sklem.

Nimco: KIBO

Pokud se vám líbí černobílá kombinace, zvolte řadu KIBO. Koupelnové doplňky řady KIBO se vám neokoukají, znamenají minimalismus, eleganci a nadčasovost.

Nimco: LADA

Naopak řadu LADA vystihuje slůvko retro. Koupelna s doplňky v povrchové úpravě ve stylu starobylé mosazi vás zavane k časům dávno minulým. Dávkovač tekutého mýdla, mýdlenka, držák na ručníky, háčky a držák na kartáčky v designu staromosaz vás donutí se zasnít. Rázem se ocitnete například v pohádkové koupelně nebo na loveckém zámečku.  

Nimco: Drátěný program

Koupelnové poličky a závěsné systémy z odolného kovu s chromovou povrchovou úpravou známe jako drátěný program. Vyřeší problémy s nedostatkem úložného prostoru i v té nejmenší koupelně. Designem bude lahodit konzervativnějším povahám.

 

Vyberte si u nás ty nejvhodnější doplňky právě pro vás, ať si můžete i vy říct: bydlíme krásně!

Koupelnové doplňky v mnoha designech vybírejte https://www.bydlimekrasne.cz/doplnky-do-koupelny/.