Zákaznická podpora:info@bydlimekrasne.cz

Tak teda tikají, nebo netikají?

Věděli jste, že tikací hodiny nemusíte vůbec slyšet? Tichý, pravidelný tikot, ručičky klidně a neúnavně obíhající kruh v rytmu času, harmonický pocit domova ... co když vás ale tikání budí ze spaní, ruší při rozjímání nebo při čtení knihy? Pokud tikání není něco, co vyhledáváte, můžete vybírat z hodin s tikacím strojkem, ale s tikáním, které není slyšet! Takové jsou například ručně vyráběné dřevěné hodiny VCT1062.

 

Nástěnné hodiny

Nástěnné hodiny jsou krásným bytovým doplňkem, který spoludotváří interiér. Vybírejte proto pečlivě, ať je vaše bydlení ještě krásnější. Všechny nabízené hodiny značek LAVVU a VLAHA jsou české výroby, ve špičkové kvalitě. Dřevěné, kovové, plastové i skleněné, se slyšitelným tikotem i zcela tiché, analogové i digitální, jednoduše elegantní i sebevědomě extravagantní. Svůj domov si tak můžete vyladit přesně podle vlastních představ.

 

Pokud jste i přes rozmach mobilů nabitých všemi možnými informacemi včetně času stále fandou náramkových hodinek, nemůžete si u nás nevybrat.

 

Pánské hodinky

Sportovně založení pánové jistě ocení například výjimečně odolné hodinky LAVVU DYKKER z hypoalergenní nerezové oceli, s nadstandardní vodotěsností a nepoškrabatelným safírovým sklíčkem. Pohodáři zase uvítají extrémně lehké a odolné titanové hodinky LAVVU TITANIUM LYNGDAL s minerálním tvrzeným sklíčkem a pružným řemínkem, který se nemusí rozepínat nebo LAVVU GÖTTENBERG vyrobené z ušlechtilé nerezové oceli, s ukazatelem času a s výjimečně pohodlným koženým řemínkem z luxusní španělské kůže Top Grain.

 

Dámské hodinky

Dámy budou nadšené nejen ze široké škály elegantních hodinek MINET PRAGUE s vyměnitelným řemínkem z hypoalergenní nerezové oceli, které zdobí krásný český křišťál pod sklíčkem, ale i z ostatních modelů v nejrůznějších provedeních.

 

Dětské hodinky

U hodinek pro děti je kladen důraz především na hravost, pestrost a bezpečnost. To všechno splňují svítící dětské sportovní hodinky CLOCKODILE SPORT s pouzdrem z bezniklové legované oceli a řemínky ze sportovního silikonu i třpitivé dětské hodinky CLOCKODILE z bezniklové legované oceli s vodotěsností 50 m a řemínkem z příjemné syntetické kůže.

 

A něco navíc! Při výrobě hodin a hodinek z naší nabídky se striktně dbá na design v souladu s přírodou, upřednostňováním těchto parametrů:

-  obaly z recyklovaného papíru

- kůže jako vedlejší produkt

- lokální zdroje

- minimalizace emisí

 

Bydlíme krásně - žijeme krásně!