Zákaznická podpora:info@bydlimekrasne.cz

Na chalupě nežehlím - praktické povlečení bez práce

Jaké povlečení vybrat na léto na chalupu nebo do horské roubenky? Přece krepové!

Na dovolené žehlit rozhodně nebudu

Na chalupu jedině krep! Každý zná výhody krepového povlečení. Je velmi oblíbené především pro svou praktičnost. Díky speciální úpravě materiálu se nemusí žehlit a působí nadýchaně. Bývá zároveň často vyrobeno z bavlny, takže je velmi příjemné na dotek, prodyšné a příjemné na pokožku. Je tak ideální variantou třeba na chalupu nebo do horské roubenky, kdy nechcete trávit čas žehlením.

Krep bývá často mylně chápán jako název materiálu, jedná se ale o úpravu materiálu, tedy nejčastěji bavlny. Péče je proto stejná jako o jiné bavlněné povlečení. Pouze žehlení není doporučeno nejen z praktických důvodů, ale také aby se neznehodnotila krepová struktura materiálu. Praní bavlněného krepu je možné na 60 stupňů, doporučuje se povlečení prát naruby a zapnuté, a to pro dlouhodobé zachování barvy, kvality a vzoru. Vždy je však nutné dbát pokynů výrobce.

Jednou kytička, jednou proužek

Krepové povlečení s oboustranným vzorem je na chalupu jedním z nejoblíbenějších. Díky jinému vzoru z každé strany můžete svou ložnici proměnit v jediném okamžiku až do tří různých variant a nemusíte tak na chalupu nakupovat spousty povlečení. Například díky povlečení, které má z jedné strany růžovozelený květ a z té druhé zelený proužek, vykouzlíte útulnou až pohádkovou atmosféru – jednou pruhovanou, jednou rozkvetlou a do třetice kombinovanou.  Malé dekorační polštářky jsou lemovány volánky a tím ještě umocňují dojem měkkosti a pohodlí. Pomocí dekoračního polštářku ve tvaru bonbonku si zpříjemníte relaxování, ať už si jím podložíte nohy unavené z dlouhé procházky nebo podepřete krční páteř při čtení dobré knihy.

Nejste zrovna kytičkový typ? Pak sáhněte po decentnější, ale stejně praktické a neméně krásné variantě se vzorem šedého květu a šedého proužku nebo šedého patchworku. V nabídce je taktéž volánky lemovaný dekorační polštářek a polštářek bonbonek ve stejném designu.

Všechna tato povlečení můžete koupit také ve výhodných osmidílných sadách, za nižší cenu a s dopravou zdarma. 

POVLSADA80624002

S Barunkou zpátky na prázdniny u babičky

Prázdniny u babičky? Přesně to vám připomene povlečení Barunka. Překrásné povlečení s motivem růžiček, kostiček a krajky vás jistojistě přenese do dětství a do babiččiny vesnické chaloupky. Romantickým představám se meze nekladou. Povlečení Barunka v modrém odstínu osvěží váš pobyt v peřinách v parných letních dnech a třeba ve vás modrá barva vyvolá touhu skočit do čisté horské bystřiny. Malinový odstín Barunky vás po probuzení přinutí k úvaze, zda nezkontrolovat první úrodu malin. A oranžová Barunka ve vás naopak vyvolá chuť na meruňkovou marmeládu k vydatné snídani.

99935-6_99935-2-stanex-lozni-povleceni-krepove-barunka-malinova-ls174-lozni-povleceni-140x220-90x70-ls174

Nejste na kytičky?

A co mašličky? Krásný ale střízlivý vzor "Hnědé mašle", udělá z každého domku romantickou chaloupku. 

61628_61628-1-povleceni-krepove-1-ks-140x200-cm-1-ks-70x90-cm-hneda-masle-bellatex

 

Připravte se na letní pohodové dny bez žehlení! Máme toho mnohem víc - z naší bohaté nabídky krepových povlečení vybírejte, kombinujte, rozmazlujte se, rádi vám při výběru poradíme.

 

Claim-02