Polštář STANDARD
Kód: DAD031101-0STANDARDJDetailní popis produktu
Barva : bílá
Povlakový materiál : 100% PES mikrovlákno.
Vak na kuličky : 100% PE (netkaná textílie)
Náplň : 100% PES duté vlákno (kuličky, lze natřepat jako peří)
Výrobek je opatřen zdravotním atestem, vhodný pro alergiky.
Praní na 60°C. Výrobce Dadka Vracov.
Polštáře jsou baleny v praktické tašce pro pohodlné přenášení nebo skladování.
Je možné ušít polštáře jiných rozměrů, než jaké jsou v nabídce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Polštáře |
|---|---|
| EAN: | 8595085967758 |
| Rozměr: | 50x70 cm |
| Povlakový materiál: | PES microfíber |
| Teplota praní polštářů a přikrývek: | 60°C |
| Prošití s thermovložkou: | Ne |
| Kuličky: | Ano |
| Vhodné pro alergiky: | Ano |
| Doplňování kuliček: | Ano |
| Možnost natřepání: | Ano |
| Hmotnost polštáře: | 0,6 kg |
| Vyjímatelný vak s kuličkama: | Ano |
| Zdravotní certifikáty: | Ano |
| Rozměr polštáře: | 50x70 cm |
| Stav zboží: | Nové |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka obalu: | 10 |
| Šířka obalu: | 40 |
| Výška obalu: | 60 |
| Váha vč. obalu: | 0,5 |
| Varianta: | Polštář STANDARD bílý 50x70 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
