Polštář LUXUS COMFORT
Kód: DAD031203-LUXCOMFORASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Barva : bílá (proužek 1 cm), modrá a růžová (hladká bez proužku).
Hmotnost polštáře 90/70 - 1,4 kg, 60/45 cm - 0,5 kg, 50/40 - 0,35 kg.
Povlakový materiál : 100% PES microFíber – proužek 1 cm.
Thermovložka : 100% PES. Vak na kuličky : 100% PES Pegatex.
Náplň : 100% PES značkové duté vlákno Du Pont (kuličky).
Polštář zdobí velmi jemný proužek o šíři 1 cm.
Povlak je prošitý s thermovložkou.
Na kratší straně polštáře je zipový uzávěr. Uvnitř polštáře je vak s náplní (kuličky), lze natřepat jako peří. Vak je opatřen zipem na doplňování a upravování množství náplně.
Celý vak lze před praním vyjmout a prát jen obal bez náplně.
Výrobek je opatřen zdravotními atesty, vhodný pro alergiky.
Barva bílá. Praní na 95°C. Výrobce Dadka Vracov s.r.o..
Polštáře jsou baleny v praktické tašce pro pohodlné přenášení nebo skladování, kromě rozměru 50/40 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Polštáře |
|---|---|
| EAN: | 8595085921651 |
| Rozměr: | 70x90 cm |
| Povlakový materiál: | PES microfíber |
| Teplota praní polštářů a přikrývek: | 95°C |
| Prošití s thermovložkou: | Ano |
| Kuličky: | Ano |
| Vhodné pro alergiky: | Ano |
| Doplňování kuliček: | Ano |
| Možnost natřepání: | Ano |
| Hmotnost polštáře: | 1,4 kg |
| Vyjímatelný vak s kuličkama: | Ano |
| Zdravotní certifikáty: | Ano |
| Rozměr polštáře: | 70x90 cm |
| Stav zboží: | Nové |
| Hloubka obalu: | 27 |
| Šířka obalu: | 25 |
| Výška obalu: | 60 |
| Váha vč. obalu: | 1,8 |
| Varianta: | Polštář LUXUS COMFORT bílá 70x90 cm |
Luxusní polštář s povlakem obsahujícím mikročástice stříbra, které zajišťují antibakteriální ochranu a hygienické prostředí během spánku s možností úpravy množství náplně....
Povrch:100% Polyester-mikrovlákno s proševem,výplň: 100% Polyesterové kuličky. Polštářek je vhodný jako výplň do povláčků, praní na 30°C.Prošívaný povlak má uzávěr na zip,...
Luxusní polštář s povlakovým materiálem obsahující výtažky z léčivé rostliny Aloe Vera, která má příznivý vliv na lidský oraganismus. Rozměr polštáře 45x60 cm. Hmotnost...
Luxusní polštář s inovativní tkaninou Anti Stress-fabric™ a možností regulace náplně. Rozměr 40×40 cm, hmotnost 0,4 kg. Barva: bílá s jemným vzorem kostky 1,2×1,2 cm.
Luxusní polštář s povlakem obsahujícím mikročástice stříbra, které zajišťují antibakteriální ochranu a hygienické prostředí během spánku s možností úpravy množství náplně....
Obsahuje vysoce kvalitní značkové kuličkové duté vlákno STANDARD, které je určeno specielně pro výrobu protialergických polštářů. Polštáře se díky těmto kvalitním kuličkám dají...
Polštář je ušitý z velmi příjemného povrchového materiálu a zdobí ho po obvodu paspula. Povrch polštáře je hladký bez prošití. Povlak je opatřen zipovým uzávěrem. Uvnitř...
Luxusní polštář s povlakem obsahujícím mikročástice stříbra, které zajišťují antibakteriální ochranu a hygienické prostředí během spánku s možností úpravy množství náplně....
Luxusní polštář s povlakem obsahujícím mikročástice stříbra, které zajišťují antibakteriální ochranu a hygienické prostředí během spánku s možností úpravy množství náplně....
Polštář je ušitý z kvalitního povlakového materiál na zvýšenou zátěž s ozdobným proužkem o šíři 1 cm, regulovatelná náplň. Rozměr polštáře 40x50 cm. Hmotnost polštáře 0,35 kg....
Polštářek je vhodný jako výplň do povláčků,praní 30°C,polyesterové kuličky zašité v netkané textilii.
Kvalitní a pohodlný polštář české výroby s hladkým povrchem bez prošití. Elegantní paspule po obvodu dodává polštáři decentní vzhled. Rozměr 40×50 cm, hmotnost 0,3 kg. Barva: bílá.
Povrch:100% Polyester-mikrovlákno s proševem,výplň: 100% Polyesterové kuličky. Polštářek je vhodný jako výplň do povláčků, praní na 30°C.Prošívaný povlak má uzávěr na zip,...
Obsahuje vysoce kvalitní kuličkové duté vlákno STANDARD, které je určeno speciálně pro výrobu protialergických polštářů. Polštáře se díky těmto kvalitním kuličkám dají snadno...
Polštářek je vhodný jako výplň do povláčků,praní 40°C,polyesterové kuličky zašité v bavlněné textilii
Polštář je ušitý z kvalitního povlakového materiál na zvýšenou zátěž s ozdobným proužkem o šíři 1 cm, regulovatelná náplň. Rozměr polštáře 60x80 cm. Hmotnost polštáře 1,0 kg....
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
