Zákaznická podpora:info@bydlimekrasne.cz

Léto na chalupě

Představte si, že jste se právě probudila v útulné venkovské chalupě do krásného letního dne. Dnes nic nemusíte, máte volno, otevřeným oknem slyšíte zpívat ptáky a sluníčko vás přes romantickou záclonku lechtá a povzbuzuje ke vstávání. 

89591-1_89591-forbyt-hotova-zaclona-kosticka-a-krajka-zelena-40-x-80-cm89657-2_kosik-gerbera-4

 

 

V kuchyni voní čerstvá káva a z košíku na pečivo na vás pokukují čerstvé křupavé dalamánky. Uvelebíte se ke stolu a pohodlné sedáky společně s hravým ubrusem s motivem třešní a jahod vám připomenou, že musíte po snídani zkontrolovat aktuální úrodu na zahradě.

99560_sada-jahody-tresne--1

 

V poledne začíná být vedro, po dobrém obědě se tedy rozhodujete, zda se vydáte na blízké koupaliště. Nakonec se rozhodnete zůstat u chaloupky a přesunete se na zahradní lehátko do stínu vzrostlých stromů. Vybavena měkoučkým polstrem, plážovou osuškou, dobrou knihou a domácí limonádou strávíte příjemné odpoledne a nic vám nechybí. Vychutnáváte si zasloužené nicnedělání a kocháte se krásou barevných květin ve veselých truhlících a květináčích nepravidelně rozestavěných po zahradě a lahodících oku každého návštěvníka.

 99773-2_extra-line-window-boxes-girl2

Už se začínáte velmi těšit na podvečer, protože se vás chystají navštívit vaši milí přátelé, které vždy ráda vidíte. Dobroty na grilování jsou už nachystány, dobré vínko vychlazené a stůl je prostřený. Teď už jen stačí dovybavit terasu potřebnými pomůckami jako jsou stylové chňapky a ladící zástěra pro mistra šéfkuchaře.

 

 

Celý večer pak strávíte milým povídáním a upřímným smíchem. To byl den jako korálek. Takhle má vypadat léto na chalupě. Těšíte se do své voňavé postele. Lehounkou letní přikrývku máte čerstvě povlečenou do krepového povlečení, které vám připomíná dětství a prázdniny strávené u babičky na venkově. S úsměvem na rtech usínáte a přemítáte, co krásného vám přinese další den.

 POVLSADA80624002

I na chalupě bydlíme krásně!

www.bydlimekrasne.cz