Polštář STANDARD PLUS
Kód: DAD031101-2STANDARDADetailní popis produktu
Barva : bílá.
Na zakázku barva : růžová, modrá.
Hmotnost polštáře 90/70 - 1,1 kg.
Povlakový materiál : 100% PES microFíber.
Vak na kuličky : 100% PES Pegatex
Náplň : 100% PES duté vlákno (kuličky) + PUR tyčinky v poměru 70% a 30%.
Kombinace kuliček a PUR tyčinek vytváří optimální složení pro potřebu kvalitního polštáře, kdy nedochází ke sléhávání náplně.
Povrch polštáře je hladký bez prošití. Povlak je opatřen zipovým uzávěrem.
Uvnitř polštáře je vložen vak s náplní (kuličky, lze natřepat jako peří).
Vak je opatřen zipem na doplňování a upravování množství náplně.
Celý vak lze před praním vyjmout a prát jen povlak polštáře.
Výrobek je opatřen zdravotním atestem, vhodný pro alergiky.
Barva bílá, růžová, modrá. Praní na 60°C. Výrobce Dadka Vracov s.r.o..
Polštáře jsou baleny v praktické tašce pro pohodlné přenášení nebo skladování.
Je možné ušít polštář jiných rozměrů, než jaké jsou v nabídce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Polštáře |
|---|---|
| EAN: | 8595085923211 |
| Rozměr: | 70x90 cm |
| Povlakový materiál: | PES microfíber |
| Teplota praní polštářů a přikrývek: | 60°C |
| Prošití s thermovložkou: | Ne |
| Kuličky: | Ano |
| Vhodné pro alergiky: | Ano |
| Doplňování kuliček: | Ano |
| Možnost natřepání: | Ano |
| Hmotnost polštáře: | 1,1 kg |
| Vyjímatelný vak s kuličkama: | Ano |
| Zdravotní certifikáty: | Ano |
| Rozměr polštáře: | 70x90 cm |
| Stav zboží: | Nové |
| Hloubka obalu: | 10 |
| Šířka obalu: | 55 |
| Výška obalu: | 70 |
| Váha vč. obalu: | 1,3 |
| Varianta: | Polštář STANDARD PLUS bílá 70x90 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
