Froté ručník Stanex - CALMA 30 x 50 HNĚDÁ
Kód: STACALMA30HNEDASúvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ručníky a osušky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591284040308 |
| Barva: | hnědá |
| Materiál: | froté |
| Rozměr: | 30 x 50 |
| Rozměr: | 30x50 cm |
| Druh: | ručník |
| Gramáž: | 500 g/m2 |
| Jednotka: | ks |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
