Froté osuška Stanex - CALMA 70 x 140 BROSKVOVÁ
Kód: STACALMA70BROSKEVSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ručníky a osušky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 8591284040261 |
| Materiál: | froté |
| Rozměr: | 70 x 140 |
| Rozměr: | 70x140 cm |
| Druh: | osuška |
| Gramáž: | 500 g/m2 |
| Jednotka: | ks |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
