Mikrobavlna ručník Stanex - HARMONY 30 x 50 TMAVĚ FIALOVÁ
Code: STAHARMONY30TMFIRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Ručníky a osušky |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591284040537 |
| Barva: | fialová |
| Materiál: | Mikrobavlna |
| Rozměr: | 30 x 50 |
| Rozměr: | 30x50 cm |
| Druh: | ručník |
| Gramáž: | 550 g/m2 |
| Jednotka: | ks |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
