Mikrobavlna osuška Stanex - HARMONY 70 x 140 BÉŽOVÁ
Code: STAHARMONY70BEZORelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Ručníky a osušky |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.3 kg |
| EAN: | 8591284040490 |
| Barva: | béžová |
| Materiál: | Mikrobavlna |
| Rozměr: | 70 x 140 |
| Rozměr: | 70x140 cm |
| Druh: | osuška |
| Gramáž: | 550 g/m2 |
| Jednotka: | ks |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
