Froté ručník Stanex - MEXICO 50 x 100 MINT
Code: STAMEXICO50MINTRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Ručníky a osušky |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591284040568 |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | froté |
| Rozměr: | 50 x 100 |
| Rozměr: | 50x100 cm |
| Druh: | ručník |
| Gramáž: | 500 g/m2 |
| Jednotka: | ks |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
