Polštář STANDARD bílý 40x50 cm
Artikelnummer: DAD031101-0STANDARDPDetaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Polštáře |
|---|---|
| Garantie: | 2 Jahre |
| EAN: | 8595085967697 |
| Barva: | bílá |
| Rozměr: | 40x50 |
| Rozměr polštáře: | 40x50 cm |
| Typ: | Klasické |
| Vzor záclony: | bez vzoru |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Bělení: | Výrobek se nesmí bělit |
| Certifikát: | ČESKÁ KVALITA – ZARUČENÁ KVALITA |
| Hmotnost polštáře: | 0,3 kg |
| Chemické čištění: | Profesionální chemické čištění |
| Licence: | Bez licence |
| Materiál povlaku: | Polyester |
| Materiál výplně: | Duté vlákno |
| Počet ks v balení: | 1 |
| Sušení: | Sušení při nízké teplotě (max. 60°C) |
| Teplota praní: | Max. teplota 60°C šetrné praní |
| Určení: | Pro kohokoliv |
| Záruka: | 24 |
| Země původu: | CZ |
| Žehlení: | Výrobek se nesmí žehlit |
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
