Polštář SILVER bílá 90x100 cm
Artikelnummer: DAD031501-EXCLUSIVEJDetaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Polštáře |
|---|---|
| EAN: | 8595085922320 |
| Barva: | bílá |
| Rozměr: | 90x100 |
| Rozměr polštáře: | 90x100 cm |
| Typ: | Klasické |
| Vzor záclony: | Nápisy |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Bělení: | Výrobek se nesmí bělit |
| Certifikát: | ČESKÁ KVALITA – ZARUČENÁ KVALITA |
| Hmotnost polštáře: | 2,0 kg |
| Chemické čištění: | Výrobek se nesmí chemicky čistit |
| Licence: | Bez licence |
| Materiál povlaku: | Polyester |
| Materiál výplně: | Duté vlákno |
| Počet ks v balení: | 1 |
| Sušení: | Sušení při nízké teplotě (max. 60°C) |
| Teplota praní: | Max. teplota 40°C běžné praní |
| Určení: | Pro kohokoliv |
| Záruka: | 24 |
| Země původu: | CZ |
| Žehlení: | Žehlení při max. teplotě 110°C |
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
