Bambusový ručník ARIA modrý 50x100 cm
Artikelnummer: DAD1000249Verwandte Produkte
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Ručníky a osušky |
|---|---|
| EAN: | 8595085954260 |
| Barva: | modrá |
| Dezén: | Aria |
| Materiál: | Bavlna/Bambus |
| Rozměr: | 50x100 |
| Rozměr: | 50x100 cm |
| Druh: | ručník |
| Typ: | Klasický |
| Vzor záclony: | bez vzoru |
| Bělení: | Výrobek se nesmí bělit |
| Chemické čištění: | Výrobek se nesmí chemicky čistit |
| Licence: | Bez licence |
| Plošná hmotnost: | 500 |
| Počet ks v balení: | 1 |
| Sušení: | Sušení při normální teplotě (max. 80°C) |
| Teplota praní: | Max. teplota 60°C běžné praní |
| Záruka: | 24 |
| Země původu: | TR |
| Žehlení: | Žehlení při max. teplotě 150°C |
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
