Zásobník toal.papíru s policí pro mobil HPM 27055-T-10
Kód: NIMHPM 27055-T-10
Skladem
Možnosti doručenia
Zásobník toaletního papíru s odkládací policí pro mobilní telefon. Broušená nerez ocel 1.4301.
Detailné informácie
Podrobný popis
Dodatočné parametre
Kategória: Držáky na toaletní papír
Záruka: Na výrobek je poskytována zákonná záruční doba.
Hmotnosť: 1.6 kg
EAN: 8595187113565
Série: Hygienický program
Typ: Zásobníky na toaletní papír
Materiál: nerez 1.4301
Povrchová úprava: Broušená nerez 1.4301.
Montáž: Správná kombinace použití hmoždinek a šroubů pro: BETON – hmoždinka pr. 6, vrut min. 3,5*40mm CIHLA – hmoždinka pr. 6, vrut min 3,5*40mm RIGIPS – hmoždinka uzlovací do sádrokartonu a dutých materiálů pr.6mm, délka hmoždinky 35mm, vrut 3,5*40mm OBKLAD – hmoždinky a šrouby- NUTNÉ použít delší o tloušťku daného obkladu (dlažby)
Barva: Nerez ocel matná
Rozměry (š x v x h): 260 x 270 x 130mm
Balení (š x v x h): 140 x 270 x 270mm