Froté ručník Stanex - AURA 50 x 100 ŠEŘÍKOVÁ
Kód: STAAURA50SERIKSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ručníky a osušky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8591284040391 |
| Barva: | fialová |
| Materiál: | froté |
| Rozměr: | 50x100 cm |
| Druh: | ručník |
| Gramáž: | 500 g/m2 |
| Jednotka: | ks |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
