Zásobník toal.papíru s policí pro mobil HPM 27055-T-10
Code: NIMHPM 27055-T-10
Skladem
Delivery options
Zásobník toaletního papíru s odkládací policí pro mobilní telefon. Broušená nerez ocel 1.4301.
Detailed information
Product detailed description
Additional parameters
Category: Držáky na toaletní papír
Warranty: Na výrobek je poskytována zákonná záruční doba.
Weight: 1.6 kg
EAN: 8595187113565
Série: Hygienický program
Typ: Zásobníky na toaletní papír
Materiál: nerez 1.4301
Povrchová úprava: Broušená nerez 1.4301.
Montáž: Správná kombinace použití hmoždinek a šroubů pro: BETON – hmoždinka pr. 6, vrut min. 3,5*40mm CIHLA – hmoždinka pr. 6, vrut min 3,5*40mm RIGIPS – hmoždinka uzlovací do sádrokartonu a dutých materiálů pr.6mm, délka hmoždinky 35mm, vrut 3,5*40mm OBKLAD – hmoždinky a šrouby- NUTNÉ použít delší o tloušťku daného obkladu (dlažby)
Barva: Nerez ocel matná
Rozměry (š x v x h): 260 x 270 x 130mm
Balení (š x v x h): 140 x 270 x 270mm