Přikrývka ALOE VERA 135x220 cm
Code: DAD032501-ALOEVERA0BRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Přikrývky |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| EAN: | 8595085921903 |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | polyester |
| Rozměr: | 135x220 |
| Rozměr přikrývky: | 140x220 cm |
| Sezona: | celoroční |
| Typ: | Přikrývka |
| Vzor záclony: | Nápisy |
| Bělení: | Výrobek se nesmí bělit |
| Certifikát: | ČESKÁ KVALITA – ZARUČENÁ KVALITA |
| Hmotnost přikrývky: | 2,1 kg |
| Hřejivost: | Celoroční |
| Chemické čištění: | Profesionální chemické čištění |
| Materiál povlaku: | Polyester |
| Materiál výplně: | Duté vlákno |
| Sušení: | Sušení při nízké teplotě (max. 60°C) |
| Teplota praní: | Max. teplota 60°C běžné praní |
| Typ přikrývky: | Celoroční |
| Záruka: | 24 |
| Země původu: | CZ |
| Žehlení: | Výrobek se nesmí žehlit |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
