Povlečení bavlna do postýlky Dino 90x130, 45x60 cm
Code: DAD01267-DINOBABYDIAProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Povlečení do postýlky |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| EAN: | 8595085979799 |
| Zapínání: | Na zip |
| Barva: | modrá, bílá |
| Materiál: | bavlna |
| Rozměr: | 90x130, 45x60 |
| Materiál: | bavlna - hladká |
| Rozměr: | 90x130 + 45x60 cm |
| Bělení: | Výrobek se nesmí bělit |
| Certifikát: | ČESKÁ KVALITA – ZARUČENÁ KVALITA |
| Chemické čištění: | Výrobek se nesmí chemicky čistit |
| Plošná hmotnost: | 130 |
| Sušení: | Sušení při nízké teplotě (max. 60°C) |
| Teplota praní: | Max. teplota 60°C běžné praní |
| Země původu: | CZ |
| Žehlení: | Žehlení při max. teplotě 200°C |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
