Polštář LUXUS COMFORT bílá 40x40 cm
Code: DAD031203-LUXCOMFORRProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Polštáře |
|---|---|
| EAN: | 8595085921583 |
| Barva: | bílá |
| Rozměr: | 40x40 |
| Rozměr polštáře: | 40x40 cm |
| Typ: | Klasické |
| Vzor záclony: | Pruhy |
| Tvar: | Čtvercové |
| Bělení: | Výrobek se nesmí bělit |
| Certifikát: | ČESKÁ KVALITA – ZARUČENÁ KVALITA |
| Hmotnost polštáře: | 0,35 kg |
| Chemické čištění: | Profesionální chemické čištění |
| Licence: | Bez licence |
| Materiál povlaku: | Polyester |
| Materiál výplně: | Duté vlákno |
| Počet ks v balení: | 1 |
| Sušení: | Sušení při nízké teplotě (max. 60°C) |
| Teplota praní: | Max. teplota 95°C běžné praní |
| Určení: | Pro kohokoliv |
| Záruka: | 24 |
| Země původu: | CZ |
| Žehlení: | Výrobek se nesmí žehlit |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
