Polštář ALOE VERA bílá 50x70 cm
Code: DAD031501-ALOEVERA0BProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Polštáře |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| EAN: | 8595085921767 |
| Barva: | bílá |
| Rozměr: | 50x70 |
| Rozměr polštáře: | 50x70 cm |
| Typ: | Klasické |
| Vzor záclony: | Nápisy |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Bělení: | Výrobek se nesmí bělit |
| Certifikát: | ČESKÁ KVALITA – ZARUČENÁ KVALITA |
| Hmotnost polštáře: | 0,8 kg |
| Chemické čištění: | Profesionální chemické čištění |
| Licence: | Bez licence |
| Materiál povlaku: | Polyester |
| Materiál výplně: | Duté vlákno |
| Počet ks v balení: | 1 |
| Sušení: | Sušení při nízké teplotě (max. 60°C) |
| Teplota praní: | Max. teplota 60°C běžné praní |
| Určení: | Pro kohokoliv |
| Záruka: | 24 |
| Země původu: | CZ |
| Žehlení: | Výrobek se nesmí žehlit |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
