Froté ručník Stanex - CALMA 30 x 50 LOSOSOVÁ
Code: STACALMA30LOSOSRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Ručníky a osušky |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591284040339 |
| Barva: | lososová |
| Materiál: | froté |
| Rozměr: | 30 x 50 |
| Rozměr: | 30x50 cm |
| Druh: | ručník |
| Gramáž: | 500 g/m2 |
| Jednotka: | ks |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
