Přikrývka ALOE VERA odlehčená 90x130 cm
Artikelnummer: DAD032501-ALOEVERA2CVerwandte Produkte
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Přikrývky |
|---|---|
| Garantie: | 2 Jahre |
| EAN: | 8595085921927 |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | polyester |
| Rozměr: | 90x130 |
| Rozměr přikrývky: | 130x90 cm |
| Sezona: | letní |
| Typ: | Přikrývka |
| Vzor záclony: | Nápisy |
| Bělení: | Výrobek se nesmí bělit |
| Certifikát: | ČESKÁ KVALITA – ZARUČENÁ KVALITA |
| Hmotnost přikrývky: | 0,8 kg |
| Hřejivost: | Letní |
| Chemické čištění: | Profesionální chemické čištění |
| Materiál povlaku: | Polyester |
| Materiál výplně: | Duté vlákno |
| Sušení: | Sušení při nízké teplotě (max. 60°C) |
| Teplota praní: | Max. teplota 60°C běžné praní |
| Typ přikrývky: | Letní |
| Záruka: | 24 |
| Země původu: | CZ |
| Žehlení: | Výrobek se nesmí žehlit |
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
