Povlečení bavlna Dino 140x200, 70x90 cm
Artikelnummer: DAD1000351Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Dětské povlečení na velkou postel |
|---|---|
| Garantie: | 2 Jahre |
| EAN: | 8595085979775 |
| Zapínání: | Na zip |
| Barva: | modrá, bílá |
| Materiál: | bavlna |
| Rozměr: | 140x200, 70x90 |
| Materiál: | bavlna - hladká |
| Rozměr: | 140x200 + 70x90 cm |
| Bělení: | Výrobek se nesmí bělit |
| Certifikát: | ČESKÁ KVALITA – ZARUČENÁ KVALITA |
| Chemické čištění: | Výrobek se nesmí chemicky čistit |
| Plošná hmotnost: | 130 |
| Sušení: | Sušení při nízké teplotě (max. 60°C) |
| Teplota praní: | Max. teplota 60°C běžné praní |
| Země původu: | CZ |
| Žehlení: | Žehlení při max. teplotě 200°C |
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
